Informacje o firmie Ekomarmax

Ekomarmax – jedna firma, wiele rozwiązań!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gospodarki odpadami. Naszym atutem jest niewątpliwie młoda, świetnie przeszkolona kadra pracownicza, która nieustannie podnosi kwalifikacje, zdobywając wciąż nowe doświadczenia zawodowe. Jesteśmy skutecznym zespołem specjalistów, nasze pola działania to zbiórka odpadów, utylizacja odpadów i ich transport. Szeroki zakres naszych usług oraz rzetelność w wykonywaniu zawodowych obowiązków doceniają nasi klienci. Są oni wizytówką naszej firmy w batalii o czyste środowisko propagowanie świadomości ekologicznej. Współpracujemy przede wszystkim z dużymi i średnimi firmami, które potrzebują stałego i rzetelnego odbiorcy wytwarzanych przez siebie odpadów przemysłowych.

Na prowadzenie działalności gospodarczej obejmującej gospodarkę odpadami pozwala nam decyzja WGKiOŚ.IV.DJa-7660/28/2009
z dnia 07.05.2009 r. oraz stosowne umowy z zakresu utylizacji i unieszkodliwiania odpadów.

Jednym z większych sukcesów firmy było zorganizowanie zbiórki odpadów niebezpiecznych z terenu całego województwa zachodniopomorskiego!

torby pełne śmieci

Dlaczego zbiórka odpadów przemysłowych jest ważna?

Odpady stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska, a zbiórka odpadów przemysłowych jest kluczowym elementem świadomości ekologicznej. Selektywne zbieranie odpadów przemysłowych i ich odpowiednie segregowanie, pomaga w procesie recyklingu. Podejmując decyzję o założeniu firmy kierowaliśmy się głównie dobrem naszej planety biorąc pod uwagę problemy z jakimi borykali się właściciele przedsiębiorstw, nie umiejący poradzić sobie ze szkodliwymi zanieczyszczeniami. Szczególnie niebezpieczne odpady przemysłowe stanowiły podstawową kwestię odpowiedniego ich wyeliminowania z przestrzeni publicznej, w grę wchodziła m.in. zbiórka odpadów i przewóz.  

Posiadamy stosowne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej obejmującej zbiórkę i przewóz odpadów Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim (Decyzja WGKiOŚ.IV.DJa-7660/28/2009 z dnia 07.05.2009 r.) jak również mamy podpisane umowy w zakresie utylizacji i unieszkodliwiania odpadów. Gwarantujemy stabilną i wysoką jakość świadczonych przez nas usług, a także terminowość i dyspozycyjność – zgodnie z potrzebami Państwa firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowaliśmy ofertę do ich potrzeb!